fbpx
Silmamask – lahendus vesistele ja punetavatele silmadele
Blogi

Meie silmad taluvad iga päev suurt koormust, mille tulemuseks võivad olla kuivad, ärritunud ja väsinud silmad. Kuigi silmatilgad võivad aidata neid sümptomeid leevendada, on soojendava silmamaski kasutamine tõhus lahendus silmadega seotud muredele, pakkudes kohest ja kauakestvat leevendust.

Lisaks kuiva silma sündroomi, odraiva, Meibomi näärmete düsfunktsiooni ja muude silmadega seotud sümptomite leevendamisele on soojendaval silmamaskil ka mitmeid vananemisvastaseid eeliseid. Silmamask aitab vähendada tumedate silmaaluste ja
tursete teket, mille tulemuseks on silmaümbruses vähem kortse.

Lisaks tagab maski kasutamine ka parema une. Kuuekihiline kangas on mugav ja hingav ning loodud selleks, et silmad ja nina ei tunneks kasutamisel survet ega koormust. Ühtlane soojusjaotus muudab soojendavad silmamaskid ideaalseks neile, kes kannatavad migreeni ja sagedaste silmade pinge all, kuna see pakub valu ja lihaste leevendust. 

Maskil on võimalik valida 3 erineva soojusrežiimi vahel. Lisaks on sel automaatne 30-minutiline väljalülitamise funktsioon, mis muudab kasutuse veelgi lihtsamaks. Maski on sobilik kasutada ka ainult silmaklappidena. Mitmekihiline kangas blokeerib valgust ning aitab igas keskkonnas mugavamalt uinuda.

Nägemisuuringute kabinetist on nüüdsest võimalik soetada endale see spetsiaalne silmamask. Tule astu meie juurest läbi aadressilt Valukoja 8, Öpiku maja D-tiib!

Selgem nägemine algab siit

+372 55 55 89 45

info@nagemisuuringud.ee

Valukoja tn 8, Öpiku maja D-tiib, Harjumaa, Tallinn, 11415

Nägemisuuringud OÜ I 2019

;