Kes oleme ja

mida teeme

Nägemisuuringud on koht, kus kõigil on hea olla. Me pakume parimat nägemise uurimise teenust, kasutades oma ala spetsialiste ja tipptehnikat. Pakume probleemile lahenduse ühest kohast ja enamasti ühe visiidiga. Tugiteenused on kaasaegsed, lihtsad, selged ning teenus professionaalne ja kiire. Meie pikaajaline töökogemus võimaldab pakkuda parimat lahendust ja tipptehnika aitab seda teha täpselt ja põhjalikult.

Meie töötajad

Liina Tarum

Optometrist

Liina lõpetas Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli optomeetria eriala aastal 2007. Peale kooli lõpetamist suundus Liina prillipoodi, kus teostas nägemiskontrolle, soovitas prilliraame ja prilliklaase. Liinale meeldib teostada laste nägemisuuringuid. Ta täiendab end pidevalt erialaselt, et pakkuda parimat nägemiskontrolli teenust.

 

Kätlin Võhmar

Optometrist

Kätlin lõpetas Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli optomeetria eriala aastal 2002.Ta on töötanud optometristina alates sellest ajast ja teinud silmakontrolle nii täiskasvanutele kui ka lastele. Lisaks on ta tegelenud aktiivselt prilliraamide valimisega. Kätlinile meeldib end erialaselt täiendada, et meie klientide nägemine oleks parimal viisil hoitud.

 

Edith Lond

Optometrist

Edith lõpetas optomeetria eriala Lätis aastal 2004 ja on meie kõige kogenenum optometrist. Edith täiendab end pidevalt erialaselt, et püsida uuendustega kursis.Edith teostab meil igapäevaselt nii laste kui ka täiskasvanute nägemisuuringuid. Edith on väga rahulik, rõõmsameelne, kohusetundlik ja abivalmis.

 

Julia Parfjonova

Kliendikonsultant

Julia ülesandeks on meie klientide sõbralik vastuvõtmine, prilliraamide ja klaaside soovitamine. Teda iseloomustab kiire kohanemine, kohusetundlikkus, täpsus ja sõbralikkus. Juliale meeldib teha klientidele lisauuringuid ja end selles valdkonnas arendada.

 

Tatjana Semjonova

Kliendikonsultant

Tatjana on töötanud optikavallas aastast 2014 ja alates 2020 meie juures. Tatjanat hakkas optomeetria huvitama ning ta alustas optomeetria õpinguid aastal 2021 ja üsna varsti hakkab ta iseseisvalt klientide nägemist uurima. Tatjana on oma töös väga kohusetundlik ja põhjalik. Ta on abivalmis, sõbralik ning rõõmsameelne.

 

Selgem nägemine algab siit

+372 55 55 89 45

info@nagemisuuringud.ee

Valukoja tn 8, Öpiku maja D-tiib, Harjumaa, Tallinn, 11415

Nägemisuuringud OÜ I 2024 - Powered By kodulehehaldus.com

;