Siit leiate põnevat lugemist ja kasulikke nõuandeid

 

Laste päikeseprillid – kohustuslikud igal ajal!

Laste päikeseprillid – kohustuslikud igal ajal!Lapsed | Päikeseprillid | UV- kaitse Enamasti veedavad lapsed õues oluliselt rohkem aega kui täiskasvanud. Seetõttu on oluline kaitsta lapsi liigse UV kiirguse eest. Päikesekaitsekreemide ja liigse päikese eest kaitsvate...

Loe edasi

Prillide hooldamine

Prillikandjal on oluline jälgida, et prilliklaasid oleks puhtad ja kriimustusteta. Klaasi pinnal olevad kriimud ja mustus mõjutavad nähtavust üsna palju, seetõttu on prillide õige hooldamine oluline. Prilliraamide ja klaaside kahjustumist saab vältida, kui prille õigesti puhastada ja hoolikalt hoida.

Loe edasi

Nõuandeid kontaktläätsede esmakordsele kasutajale

Kontaktläätsede esmakordsele kasutajale võib tunduda, et kontaktläätsed on väga haprad ja lähevad kergesti katki. Ka nende silma panek ja silmast eemaldamine võib tunduda keeruline. Tegelikult see nii ei ole – sagedasel kasutamisel tekib üsna kiiresti julgus ning vilumus kontaktläätsi õigesti käsitseda.

Loe edasi

Laste silmaarst või optometrist

Lapse silmade ja nägemise areng jätkub peale sündi ja kestab aktiivselt 7.–8. eluaastani. Väga oluline on esimest korda külastada silmaarsti lapse kolmandal eluaastal. Oluline on võimalikult varakult avastada laste kaasasündinud silmahaigused, silmade liikuvuse häired, optilise ehituse kõrvalekalded….

Loe edasi

Silmarõhk ja selle mõõtmine

Silmasisese rõhu mõõtmine ehk tonomeetria on oluline glaukoomi varajaseks avastamiseks, diagnoosimiseks ning jälgimiseks.
Silmarõhk on silma sees olev rõhk. Muutused silmarõhus võivad viidata rasketele haigustele, mille varajaseks avastamiseks tuleb silmarõhku kontrollida.

Loe edasi

Sinine valgus silmadele

Tänapäeval veedavad inimesed peaaegu poole oma päevast kasutades erinevaid ekraane ja nutiseadmeid, mis kiirgavad kahjulikku sinist valgust. Pikaajaline selliste ekraanide mõjusfääris viibimine väsitab meie silmi ja avaldab nägemisele negatiivset mõju. Liigne kiirgus on kahjulik ka silma struktuur…

Loe edasi

Selgem nägemine algab siit

+372 55 55 89 45

info@nagemisuuringud.ee

Valukoja tn 8, Öpiku maja D-tiib, Harjumaa, Tallinn, 11415

Nägemisuuringud OÜ I 2019

;